První vicemiss roku 2007 Eva Čerešňáková se svým snoubencem a panem nejchytřejším (strůjce castingu v bikinách v mrazivém metru) Martinem Ditmarem řeší novou komplikaci ve svém úspěšném podnikání. Ačkoliv tato dvojice pořádá šňůru kontroverzních castingů na Českou Miss 2017, tiše mění celou koncepci soutěže, o které jen žvaní. Momentálně se dozvěděli, že se v tichosti odehrál velký obchod, který řeší ochrannou známku České Miss.

Společnost, která vlastní ochrannou známku Česká Miss a se kterou se Martin Ditmar s Evou Čerešňákovou soudí, koupil nový majitel. A rozhodně nejde o nějaké ořezávátko! Ochranná známka České Miss totiž patřila společnosti ZEEM store s.r.o., v jejímž čele byl pan Michal Škvára, který je bratrem Marcely Krplové.

Pan Škvára nyní celou společnost i se značkou Česká Miss prodal, a to jednomu Srbovi! Ne náhodou se říká, že na Balkáně se rodí ostří hoši…

Zhrzená Marcela Krplová se musí smíchem za břicho popadat, protože tohle je její velké vítězství po tom, co Čerešňáková se svým napoleonským snoubencem tuto dámu vyšachovali z vedení společnosti.

Marcela Krplová má ale i další důvod k úsměvu. Čerešňáková s Ditmarem až nyní zjistili, že si koupili pouze agenturu, nikoliv značku, a tudíž pěkně ostrouhali. Marcela Krplová se chce co nejdříve svého 49% podílu zbavit a uzavřít tak celou svoji kapitolu v České Miss. Té se mimochodem přezdívá koníček zámožných paniček.