Drama jak z Hollywoodu! Z Andrey Šťastné (24) se dnes málem stala Andrea Smutná a ženicha se nemohla dočkat víc než pětadvacet minut, Pomík si totiž dal se svým třetím sňatkem hodně na čas.

Jiří Pomeje (48) se dnes ženil v Třebotově a pečlivě naplánovaný svatební den mu zkazil vytrvalý déšť. Jirku to tak rozhodilo, že nechal nevěstu skoro půl hodiny stepovat u oltáře. Novomanželé totiž očekávali sluníčkové počasí a svatba se tak z venku narychlo musela přesouvat do sklepení tvrze v Třebotově. Začínat se mělo přesně ve dvanáct, ale než se zmoklý Jirka dal do kupy, oddal Andreu a Pomíka textař Zdeněk Barták až o půl jedné.

V pořadí třetí veselka zadluženého producenta byla opět v režii jeho šedé eminence Pavla Páska, který ji celou zalepil. Pásek to neudělal poprvé, na triko si už vzal Pomejeho předchozí svatbu s Ivetou Bartošovou, kam ženich nacválal na bílém koni.

Tenhle obřad byl ale o poznání méně okázalejší a snad už to Jirkovi do třetice konečně vyjde. Navíc se dočká od Andrey vytouženého potomka a bude to dcera. Tolik radosti ani jinak životem zkoušený Pomeje nemohl unést a během gratulace svatebčanů se rozplakal dojetím. A protože se má veselka v místní vinárně protáhnout až do čtyř do rána, bude mít Pomeje dost času na to, aby slzy dojetí utopil na bujaré oslavě.

Tam dorazí jen asi stovka jeho blízkých přátel, víc si jich na komornější svatbu Pomeje nepozval. Mezi nimi je i náš šéfredaktor Pavel Novotný, herec Josef Laufer nebo úspěšná návrhářka Blanka Matragi.