Kapitán české hokejové reprezentace Jakub Voráček (25) není žádný extra krasavec třeba jako Ondra Pavelec (25), ale zase to dohání šarmem, vtipem a peněženkou naditou dolary. To je obrovské lákadlo pro holky, které už se vidí zahrnuté luxusem po boku úspěšného sportovce.

Přesto, že občas i Kuba zavítá do proslaveného baru zlatokopek Kozička, tak ho tyto laciné holky nezajímají a nemá potřebu se s nimi bavit.

„My už samozřejmě tyhle dívky máme prokouknuté a u mě rozhodně nemají šanci. Nejenže jsem šťastně zadaný, ale nemám potřebu se někde v baru seznamovat. My kluci z Kladna, když se jdeme někam bavit, tak si dáme pivko a sedneme si do kouta a bavíme se jen pospolu,“ prozradil nám s úsměvem sympaťák Voras.

Tohle je pro zlatokopky špatná zpráva. Holky, štěstí prostě musíte hledat jinde! Nebo zkuste opít alespoň nějakého béčkového hokejku. Možná se někdo slituje a pořádně vám naloží na záchodcích v Kozičce, protože k ničemu jinému stejně nejste.

A jak to vlastně má Kuba se svatbou s půvabnou Američankou Nicole? Chystá se ji konečně požádat o ruku?

„My nikam nespěcháme, zatím o svatbě neuvažujeme. Vyhovuje nám to, jak to momentálně je. Kdybych to měl přepočítat na Jardu Jágra, tak mám minimálně ještě osmnáct let čas, než se ožením,“ smál se miliardář Kuba, který se chce momentálně plně věnovat kariéře v klubu Philadelphia Flyers, kde podepsal osmiletý kontrakt za závratných 1,65 miliardy.