Kobzanová (32) nedávno předvedla jednu z nejlepších zlatokopeckých operací v historii českého modelingu. Zachvátila nepříliš bystrého hokejistu Winnipegu Michaela Frolíka (27), který skočil na starý trik.

Modelka se totiž vzdala pořadu na „televizi“ Óčko a své show na Frekvenci 1 (?), což v americkém překladu vypadalo, jako by kvůli „lásce“ sekla v ČR s kariérou, a to Frolíkovi stačilo jako důkaz toho, že se do něj po dítěti a bohatém ženichovi běsná drzá Diana skutečně zamilovala, a podlehl. Načež následovalo oplodnění a tutově dojde i na hlavní cíl Kobzanové – svatbu bez předmanželské smlouvy, vsadíte se?

Kobzanová, která jinak média miluje, následně umně předstírala touhu po anonymitě, utajila těhotenství a poté, co se v prosinci narodila malá Ella, nám dítě, u kterého existuje podezření, že nevzniklo z lásky, ale z vypočítavosti, dávkuje po kouskách.

Naposledy před několika dny prezentovala na Facebooku poprvé nožičky malé Elly Frolík (případně Elly Kobzan, nikdo neví, jak se nebohá holčička jmenuje) a spekuluje se, že když se v květnu Diana dobře vyspí a bruslící miliarda Frolík nebude proti, tak možná ukáže i jednu ručičku a kus ucha, ale nepředbíhejme.