V tomhle outfitu se objevil Steven Tyler (65), zpěvák a leader americké rockové skupiny Aerosmith. Všichni ho známe. I když občas ho máme problém rozeznat na fotkách. Čím je totiž Steven starší, tím více vypadá jako žena.

Teď se objevil na letišti a doslova připomínal starou dobrou Polednici, která straší děti přesně v pravé poledne. Jenže těžko za to úspěšného muzikanta soudit, je to jeho celoživotní image. Není pochyb, že Steven Tyler je jedním z nejtalentova­nějších lidí, kteří se drží na špičce už dlouhé roky. Časopis Rolling Stone mu udělil 99. místo ve stovce nejlepších zpěváků všech dob a to už je něco.

Jako hodně geniálních umělců má i Steven Tyler za sebou těžkou drogovou minulost. Ve své autobiografii přiznal, že týdně utrácel 2 tisíce dolarů za heroin, kokain a alkohol. Nakonec musel na léčení. Bouřlivé mládí se podepsalo i na jeho vzhledu.

Jeho dcerou je nádherná herečka Liv Tyler (37). Kromě ní má ještě dvě dcery, Miu (35) a Chelsea (25). Nejmladším potomkem slavného zpěváka je Taj (23).