Prosluněná Marbella je oblíbené centrum dovolenkářů, kteří mají peníze. Najdete zde kotvit loď arabského prince, hrát golf kdejakou celebritu a pár plastických monster. V Marbelle je draze, ale blaze. Přesně tam se nachází Rodrigo Alves a jeho přítelkyně Dannielle.

Jsou sice opravdu jen přáteli, ale jako by se tihle dva hledali, až na sebe zbyli. Oba preferují tak trochu nepřirozený look a očividně i chemický peeling. Westbrook na fotkách vypadá, jako by jej právě absolvovala a nechala tam půlku spodní čelisti. To ale Kenovi nezabránilo ve vášnivé líbačce! Společně si vyrazili zacvičit a potom na party.

Rodrigo je prý Danniellinou velkou oporou. Před pár dny jí totiž někdo na ulici přímo z ramene odcizil nákladnou kabelku Luis Vuitton, kde měla 600 dolarů v hotovosti a další drahé cetky. Přepadení jí otřáslo, a tak se uchýlila do náruče známého krasavce.

Ten pro změnu na pláži vystavoval svoje břišáky. Jenomže pozor, ani ty nejsou pravé. „Všichni mi pořád říkají, jak jsem hrozně ve formě, ale miláčkové, všechno je to fake! Mám na břiše implantáty za 22 tisíc liber! I moje ruce jsou uměle vyplněné. Nejsem ve formě ani náhodou! Neuběhnu ani kilák!“ svěřil se Daily Mailu. No, člověk by se měl mít rád takový, jaký je, že? I když jste tak trochu nemocný blázen!