1. Kolotoč v kuchyni

Každé úterý a čtvrtek od 20:15 na TV Barrandov

Moderátorem pořadu je Radek Kuchař

Jeden moderátor, dva soutěžní týmy, třicet minut vaření. Už 5. července představí TV Barrandov zcela nový pořad KOLOTOČ V KUCHYNI, na který se mohou diváci těšit každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase.

Show bude provázet známý herec a dabér Radek Kuchař, který o sobě prozradil: „Já jsem spíš herec a moderátorská činnost je pro mě něco nového. Trošku se toho bojím, jsem stydlivý, a i když se to nezdá, tak jsem trémista. Ale moc se na to těším, myslím, že bude okolo dobrý tým.“ Diváci ho mohou znát například ze satirického pořadu Neuvěřitelný týden.

2. Doktorka Kellerová

Speciální premiéra pilotního dílu 15. července na TV Barrandov

Psychiatrička Lýdie Kellerová, v podání herečky Kateřiny Brožové (48), zanechává za sebou svou minulost a začíná zcela nový život, se kterým je spojena soukromá praxe v oboru soudního znalectví. Spolupracuje nejen s policií, ale také se soudy a dostává se tak k případům, které jsou už na první pohled velmi komplikované.

Musí tak častokrát rozklíčovat, zda se jedná pouze o právní problém, nebo je v tom hlubší, psychologická podstata. Prostřednictvím spletitých lidských osudů jednotlivých postav sedmnácti dílů tak proniká k nevšedním problémům a strastem.

**3. Pomáháme **

Barrandovská televize nabídne divákům nové rubriky i pořady. Zpravodajský blok na TV Barrandov projde velkou proměnou, od pondělí 4. července dojde v rámci letního programového schématu k jeho výraznému prodloužení.

Naše zprávy se dlouhodobě věnují příběhům diváků. Na letní měsíce chystáme speciální rubriku nazvanou POMÁHÁME. Ta bude podporovat lidi v nouzi, kteří nezvládají svůj život nebo se ocitli v bezvýchodné situaci. Jednoduše řečeno těm, kteří potřebují pomoci, ale všichni se k nim otočili zády. Na email pomahame@barrandov.tv mohou zájemci posílat své příběhy. Naše zprávy začínají na TV Barrandov každý den v 18:30.

4. Česká tajenka

Pro všechny příznivce přísloví a slovních hříček startuje každý všední den odpoledne zábavná soutěž ČESKÁ TAJENKA. Na soutěžící čekají nejen záludné hádanky, které si připravil moderátor Vlasta Korec, ale také řada zajímavých cen.

„Kdykoliv, když jsem si zapnul TV Barrandov a viděl tam Českou tajenku, tak jsem koukal až do konce, protože mě to neskutečně bavilo. To, že nyní moderuji Českou tajenku, je pro mě velkou výzvou a doufám, že to diváky bude bavit,“ prozradil Vlasta Korec.

5. Popelka

Každý všední den od 16:10 na TV Barrandov

Porotcem, který hodnotí jednotlivé soutěžící je Osmany Laffita

Která žena by nemilovala nakupování? A když se k tomu ještě připojí touha vytáhnout se před trojicí závistivých soupeřek módními triky, tak zajímavými nápady jenom srší. Reality show POPELKA se těší velké divácké oblibě, proto se TV Barrandov rozhodla pokračovat v jejím natáčení ovšem s pár vylepšeními. Nechybí módní guru Osmany Laffita, který dává soutěžícím další cenné rady o oblékání.