Napadla vás někdy otázka, proč řada žen vyhledává vztahy s muži, kterým je o dvacet, třicet… let víc? Jsou to všechno snad „zlatokopky“, nebo jen v dětství měly nedostatek otcovské lásky? Co vlastně zástupkyně něžného pohlaví na podstatně starších partnerech přitahuje? Několika žen, které v přesně takovém vztahu žijí, jsme se na to zeptali… a jejich odpovědi vás nejspíš hodně překvapí!

„Mám teď svého osobního vypravěče“ – čím je muž starší, tím více zajímavých a moudrých věcí se od něj prý dozvíte. A také si ochotněji vyslechne, co má jeho drahá polovička na srdci.

„Je mnohem pozornější i šikovnější“ – pokud žena touží po partnerovi, který jí dokáže uvařit i něco víc než jen vodu na zalití čaje, bude ji pravidelně brát na romantické večeře, nosit květiny… zkrátka a dobře, chovat se k ní, jako by byla královnou celého světa… je pro ni gentleman ze staré školy jasná volba.

„Vzal si ponaučení ze svých předchozích vztahů“ – ano, každý člověk občas dělá chyby. A pokud kvůli nim dostanete kopačky od své první (případně i druhé) životní lásky, pravděpodobně si budete dávat hodně dobrý pozor na to, abyste je už neopakovali.

„Líp se mi s ním diskutuje o rodinných financích“ – co se peněz týče, mladíci zkrátka mají mnohem větší tendence chovat se nezodpovědně. Pochopitelně se najdou výjimky potvrzující pravidlo, ale…

„Je mi velkou oporou“ – od mužů se obvykle neočekává, že budou celý den skákat kolem dětí. To ale ještě neznamená, že nemohou třeba udělat oběd nebo umýt nádobí atd.