V poslední době se na internetu rozmohl takový nechutný nešvar. Tisíce žen po celém světě si přestává holit nohy a svým výsledkem se chlubí na sociálních sítích. Jedna žena pro ně dokonce založila blog, kam dámy přispívají fotkami svých křovinatých nohou a posílají si obdivné komentáře.

Většina lidí je z jejich počínání znechucena, ale najdou se i tací, kteří „bio“ dívkám fandí a zastávají se jich. „Jeden nizozemský zpravodajský portál napsal článek o tomto blogu. Všechny komentáře, které jsem viděla, byly sra*ky typu "odporné“, „hrozné“ nebo „jdu zvracet“. Hrozně se stydím za to, že musím žít v této zemi. Miluju to, co děláte. Přála bych si, aby lidé měli víc pochopení," napsala na blog jedna holandská dívka.

Dívky jsou neholením tak posedlé, že dokonce na blogu diskutují o tom, zda by se neměly přestat holit i v tříslech a v podpaží. „To je tak úžasné. Díkybohu za tento blog! Měli bychom se přestat holit i v podpaží a tříslech!“ píše jedna dívčina. No, snad se tak nestane…

Každopádně můžeme říct, že většina lidí má k chlupatým nohám přirozený odpor. Nehledě na to, že holení těchto partií už jaksi patří i k etiketě, a nemluvě o tom, jak se k tomu asi staví muži.

Jaký názor na to máte vy?