Žena byla morbidně obézní, měla zdravotní problémy a těžce se pohybovala. Dokázala ale neuvěřitelné. Začala na sobě tvrdě makat a shodila neuvěřitelných 130 kilogramů. To se ale nelíbilo jejímu manželovi a opustil ji.

Zsalynn to nejdříve nevadilo, protože byla ráda, že si zvolila zdravý životní styl. Když ale zůstala sama, vše jí došlo a upadla do hlubokých depresí. Z těch se dostává jak jinak než jídlem.

„Jsem teď tak sama. Dcera jezdí ke svému otci a já to opravdu špatně snáším. Samota mi nedělá dobře, mám z ní deprese,“ řekla žena v pořadu My 600lb, kde se štáb vrací k lidem, kteří zhubli.

Většina z těch, kteří zhubli, si svoji váhu víceméně udrží a začnou žít úplně jiný život. To ale není případ Zsalynn, která kvůli své postavě a manželovi má teď deprese a chce zase přibrat na svoji původní váhu.

Nikdo ale nedokáže pochopit, proč chce žena zase přibrat. Toužila totiž po operaci povislé kůže, že si na ni šetřila a přivydělávala si jako modelka pro fetišistické stránky s morbidně obézními lidmi.

Poslední kapkou pro ženu bylo to, že ji opustil její manžel. Muži se totiž líbily obézní ženy. Seznámili se přes internet, kde muž hledal vyloženě obézní ženu. Když si pak udělala bypass, prosil ji, aby zase ztloustla, ale ona o tom nechtěla ani slyšet. Manžel tak už o ni neměl zájem. A ona to teď těžce nese.

„Byla jsem na sebe tak hrdá, když jsem shodila, a bylo mi jedno, že se se mnou chce manžel rozvést. Byla jsem ráda, že jsem se vydala jiným směrem, tím zdravým. Teď to ale nezvládám. Jídlo mě uklidňuje a já nemyslím na nic jiného,“ dodala.

Chce zase jíst všechna ta nezdravá a kalorická jídla, po kterých se tloustne. Teď by chtěla zase ztloustnout a najít si muže, který bude obdivovat její kila navíc.