Emily je hodně pohybově nadaná a bez sportu si nedokáže představit svůj život. Ráda vzpírá, chodí do fitka a běhá. A tak i když byla těhotná, tak nehrozilo, že by se válela doma u televize.

Vzhledem k tomu, že bylo její těhotenství bez komplikací, rozhodla se, že se nebude nějak omezovat. Plod byl zdravý, a tak neměla jediný důvod se svým milovaným sportem skončit. Navíc měla podporu i doma. Její manžel Montell ji ale během vzpírání hlídal, aby se jí nic nestalo. Je totiž fitness trenér.

Emily tak podporuje ostatní matky, aby se ani v těhotenství nevzdávaly toho, co milují. Sociální sítě tak zásobuje fotkami a videi z posilovny, aby motivovala i ostatní. Je to neuvěřitelné, ale pět dní před porodem ještě Emily zvedala 93 kilo! Někteří lidé si myslí, že to přehání a je nezodpovědná. Ona si to ale rozhodně nemyslí. „Lékař mi říkal, že je vše v pořádku a pokud se cítím dobře, nevidí jediný důvod, proč bych nemohla vzpírat,“ řekla Emily.

Žena navíc doufá, že díky tomu, že cvičila i v těhotenství, se rychleji dostane zpátky do formy. Nikdy by nedopustila, aby se svého sportu vzdala a stala se z ní nějaká domácí puťka.