Obvykle se kojí malá miminka, ale občas slyšíme, že se kojí i dospělí lidé. Ať se jedná o matku, otce, tak třeba i sestru, bratra nebo přítele. Je to děsivá úchylka, nebo úplně normální věc?

Jennifer si jednou řekla, jaké by to asi bylo, kdyby kojila svého přítele. Začala se tedy o tuhle problematiku zajímat. Když totiž i dospělý člověk kojí jiného dospělého, jejich citový vztah se tak prohloubí. Začalo se jí to líbit a najednou zatoužila po muži, který bude mít tuto divnou úchylku.

Když se o vztahu s kojením dospělého dozvěděl Brad, chtělo to zkusit taky. „Když jsem četl o čisté radosti, kterou měli ostatní dospělí s kojením, tak jsem začal být tak trochu nervní, chtěl jsem najít partnerku, která mě bude kojit,“ řekl Brad.

Rozhodl se, že takovou ženu prostě musí najít. A tak si umístil na internet inzerát. Netrvalo to dlouho a ozvala se mu Jennifer. Když se viděli poprvé, okamžitě se do sebe zamilovali a věděli, že našli toho pravého na celý život. A také člověka, se kterým dosáhnou toho hlubokého pouta právě kojením.

Jenže Brad je hodně náročný. Potřebuje nakojit každé dvě hodiny. Takže si Jennifer musí brát kvůli tomu volno z práce. Brad je z toho nadšený a tvrdí, že mu díky jejímu mléku rostou svaly a má tak lepší postavu.

Je tady ale jeden háček, Jennifer kojí svého přítele jenom doma, nechce se nikomu ukazovat na veřejnosti. A i přes to, že ji bolí bradavky, říká, že podstoupí cokoliv, aby byl Brad spokojený.

„Díky kojení máme mezi sebou obrovské pouto, o které nemůžeme nikdy přijít,“ řekla Jennifer. Oba se těší na společnou budoucnost a hlavně na to, až spolu budou mít děti.