Co vlastně nešťastník provedl? Provinil se tím, že zapomněl na Mezinárodní den žen. Nejdřív svojí manželce ani nedal kytici, což by mu Marinela ještě možná odpustila. Jenomže když jí odmítl pomoct s domácími pracemi, tak se už naštvala úplně.

Viděla rudě a vrhla se na manželův rozkrok. Jenomže ne v dobrém. Během hádky ho zuřivě tahala za varle, až kus této choulostivé části těla skončil v její ruce. Muž skončil s urvaným varletem a šokovaná žena prohlásila, že netušila, jakou má sílu.

A jak situaci vidí samotná Marinela? „Místo výplaty dostal manžel flašku vína a domů dorazil opilý. Když má hladinku, je jiný. Celou noc na mě křičel, ať zatopím v kamnech, protože mu byla zima. Udělala jsem to, protože jsem se nechtěla hádat,“ začíná popisovat naštvaná žena.

„Když se ráno vzbudil, tak jsem mu řekla, ať jde do práce, nebo mi aspoň pomůže doma. Jenomže on na mě řval, že mě nemusí poslouchat. Tak jsem ho chytla za koule. Byla jeho chyba, že se pokusil uskočit. Podle mě by mu na to zranění pomohl led, nebo tak něco. Ale ne, on trval na tom, ať zavolám záchranku. Byl docela naštvaný,“ popisuje Marinela.