Pokud chcete mít na hlavě něco opravdu neobvyklého, zajeďte si k Ursule do Kansasu. Vybrat si můžete například z obrazů van Gogha, Muncha, Moneta nebo Warhola. Jejich obrazy budete mít vlastně na vlasech. A můžete se chlubit rovnou uměleckým dílem.

Než tuto krásu Ursula svým klientkám na vlasech vytvoří, trvá to obvykle kolem šesti hodin. Když je to náročnější obraz, tak klidně i deset. Každý design totiž představuje šokující paletu barev a odstínů. Během své 14leté kariéry kadeřnice byla silně ovlivněna slavnými umělci od Roye Lichtensteina až po Jihannese Vermeera.

O umění se zajímala už v dětství. Chodila na uměleckou školu a potom se ještě rekvalifikovala na kadeřnici. Umělecká díla ji ale k barvení vlasů inspirovala až nedávno. „Pořád jsem nad tím jen přemýšlela, ale barvit vlasy jako umělecká díla mě napadlo až nedávno,“ řekla. Ursula je pro svoje umění velmi oblíbená a má velkou fanouškovskou základnu.

Její fotografii Hvězdná noc od van Gogha, kterou si dala na Facebook, sdílelo neuvěřitelný 13 tisíc lidí. „Jsem opravdu velmi překvapena, jak pozitivní je zpětná vazba. Zejména van Gogh měl skutečně velký ohlas,“ pochvaluje si Ursula. Podívejte se do galerie, jak se jí to povedlo.