Nikdo nechápe, proč se Jess chová jako mimino. Není normální, aby 21letá žena chtěla být malým dítětem a její přítel ji v tom ještě podporoval. Tady jde ale o něco mnohem vážnějšího. Mladá žena z Floridy byla totiž jako dítě zneužívaná. Se svými psychickými problémy navštívila několik lékařů, ale bez úspěchu. Tak se s tím rozhodla vyrovnat po svém.

Vrátila se tak do doby, než se všechno, co jí způsobilo trauma, stalo a žije jako dvouleté miminko. Spí v postýlce, pije z lahve, cucá dudlík a dokonce používá i pleny. Podle jejího přítele Davida (24) jí tento způsob pomáhá vyrovnat se s problematickým dětstvím daleko lépe než klasická léčba.

Když je miminkem, tak zapomene na celý svět, zrelaxuje se a unikne od každodenní reality. „Hraní si na tento věk je mým nejlepším únikem od všeho a umožňuje mi to znovu získat nevinnost mého dětství. Mohu si hrát, jak chci. Mimo to mi tato regrese a možnost být malá sedí jako osobnosti,“ řekla žena, která se živí jako chůva.

Někteří si ale myslí, že je to nějaká sexuální úchylka. Proč by Jess její přítel David v tom, co dělá, podporoval? „Nikdy jsme neměli sex, když jsem si hrála na mimino, ale spousta lidí si myslí, že jde o sexuální úchylku,“ vysvětluje Jess. „Lidé mi říkají, že jsem pedofil, ale snažím se to ignorovat,“ dodává David.

Jess došla tak daleko, že do plenek i močí. Ale když se jí chce „na velkou“, tak jde prý na záchod. Tohle už je přece jen moc. I přes to, že ji její přítel ve všem podporuje, odmítá ji přebalovat. A není se čemu divit, po tom by s ní asi nechtěl mít ani ten sex.