Ještě před pár dny Nikol Švantnerová (22) svého fotbalistu Jakuba Horu (24) bránila a říkala, jak se milují. Ale nakonec s bolavým srdcem přiznala, že se rozešli.

Jejich vztah začal mít pořádné trhliny poté, co jsme exkluzivně přinesli důkazy, že Kubík si na Facebooku nevybíravým způsobem domlouval sexuální rande. Bylo to v době, kdy už všude tvrdil, jak Nikol miluje.

Provalená plánovaná nevěra měla velký dopad na jejich kdysi vztah. Nikol přestala samozřejmě čutálkovi věřit a možná si začala uvědomovat, jakého hada si na prsou hřeje.

„Když se to provalilo, tak zrovna byla v Londýně na jazykovém kurzu. Sice se to snažila ustát, ale přeci jen by to dostalo každou do kolen. Už k němu nemá důvěru, tak ho prostě vyrazila. Podle všeho ani nebudou kamarádi. Při rozchodu měla padnout dost silná slova,“ prozradila eXtra.cz blízká Nikčina kamarádka.

To Jakub se obrnil mlčením a k rozchodu, teda pardon, prý jen k pauze (možná doživotní) se vyjadřovat nechce.

„Kuba stále nějak nepochopil celou tu situaci. Myslel si, že se to prostě nějak spraví, jenže narazil. Tohle už mu Nikol prostě neodpustila. Nechápe, že udělal něco špatně,“ řekl nám dobře informovaný zdroj z fotbalového prostředí.

Kuba si musí uvědomit, že on má máslo na hlavě a modelka má kvůli němu z ostudy kabát. Takovou zradu si rozhodně Nikol nezasloužila. Ale třeba najde útěchu v náručí nějakého jiného pracháče, který si jí bude vážit.