Sama fotografka z toho byla překvapená. „Říkala jsem si, že bude trošku těžší Míšu rozfotit, protože zdůrazňovala, že za sebou příliš zkušeností coby modelka nemá. Ale překvapivě byla úplně uvolněná hned od začátku a byla to hrozně fajn spolupráce,“ řekla k focení Mia Mirrelli.

„V prádle jsem v životě nefotila, je to pro mě nové. Díky vystupování jsem ale zvyklá jít s kůží na trh. Při focení v prádle jsem se nestyděla, horší je se pak na sebe koukat,“ usmívá se Michaela Gemrotová.

„Uťápnutá jsem nikdy nebyla, že bych jako operní pěvkyně nosila límečky a košile až ke krku, to opravdu ne. Vždycky jsem se snažila jít přirozenou cestou,“ vysvětluje.

Rozhodně nechtěla vulgární fotky, za které by se pak musela stydět.

„Pro mě je hlavní, aby byly hezké a měly svůj půvab. Myslím, že nikdo z týmu neplánoval fotit snímky, za které bychom se pak museli všichni stydět,“ dodala Gemrotová, která vedle Fantoma opery zpívá operu především v zahraničí. V Čechách připravuje svůj první singl.

"Nebude to čistá opera, to určitě ne. Mám ráda třeba Sarah Brightman. I můj singl bude na pomezí popu a opery, " uzavřela.