Moderátor a „taxikář“ Aleš Háma (40) má za sebou hodně nepovedenou oslavu narozenin.

Jeho kamarádi ze skupiny Hamleti, mezi kterými nechybí slavný kolega Dalibor Gondík (43), mu chtěli připravit parádní překvapení, a tak s řadou českých i slovenských celebrit natočili video se zdravicemi a gratulacemi.

Bohužel v ní nechyběly pět dnů staré záběry skupiny Olympic a jejího v pátek tragicky zesnulého bubeníka Milana Peroutky.

Když na pátečním mejdanu oslavenci smyčku uprostřed noci pustili, nikdo netušil, že Peroutka před několika desítkami minut zemřel pod schody své pražské vily.

„Paradoxně se tohle strašný neštěstí stalo ve chvíli, kdy mi to kamarádi pouštěli na oslavě. Když jsem se to dopoledne dozvěděl, tak jsem se rozbrečel jako malej kluk,“ řekl exkluzivně pro eXtra.cz sám Háma a třesoucím se hlasem dodal: „Je mi do breku, i když vám to teď říkám.“

Video visí jako smutné memento na Hámově Facebooku a vy tak máte možnost vidět zřejmě poslední záběry mrtvého muzikanta.

Nejedná se o první nešťastnou situaci okolo nečekaného Peroutkova úmrtí, jak eXtra.cz informovalo, Rádio Blaník ještě 24 hodin po tragédii omylem doporučovalo posluchačům, ať …si užijí víkend s Olympikem, a slibovalo, že se v neděli přeptá Petra Jandy „…jak se jim teď daří“.