Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Zavřít mešity a kontrolovat každého radikálního muslima, stále více Čechů volá po tvrdém řešení

Zavřít mešity a kontrolovat každého radikálního muslima, stále více Čechů volá po tvrdém řešení
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Francouzi se probrali a konečně jim došlo, že jsou ve válce s radikálním islámem. Vláda Francie slíbila, že konečně začne zavírat mešity, kde se otevřeně hlásá nenávist ke křesťanům. Češi si přejí, aby ve vztahu k radikálním muslimům přitvrdily i české ozbrojené složky.

Francouzi moc dobře věděli, že jim pod zadkem doutná radikální islamismus, ale čekalo se na první pořádný průšvih. Masakr v redakci Charlie Hebdo nestačil. To se jen chytly politické špičky EU za ruce a slíbily, že se něco změní. Nezměnilo se ale vůbec nic.

Radikální islamisté dál v mešitách hlásali nenávist k nevěřícím. V muslimských čtvrtích Francie a Belgie se dál radikalizovala mládež Politici měli plné pusy humanismu a solidarity, ale reálně se nedělo vůbec nic. A tak v pátek 13. listopadu přišla další rána.

Francouzi se konečně probrali a došlo jim, že podhoubí radikálního islamismu v zemi zakořenilo a bude velmi složité tohle semeniště zla zničit V první řadě chtějí Francouzi konečně uzavřít mešity, kde se hlásá nenávist a kde se verbují bojovníci pro Islámský stát.

Dalším bojem proti islámskému terorismu by mělo být zlikvidování "no go zón". To jsou místa, která ovládly muslimské gangy a kam se bojí chodit i zkušení policisté. Opět to jsou místa, kde se sbírají bojovníci pro Islámský stát

Jednou z takových čtvrtí je Molenbeek v Bruselu. Právě z tohoto místa pochází část teroristů, kteří v Paříži zabili 129 lidí. Molenbeek leží jen 6 kilometrů od jádra evropské byrokracie. Pouhých 6 kilometrů od sebe jsou vzdáleny "načančaný, hezký Brusel" a "ten druhý Brusel, který vidět nechceme".

Západní svět si ale musí přiznat, že i takové zóny se v Evropě nachází. A tyto čtvrti je třeba vyčistit a pozatýkat radikály. Jinak bude Evropa jen čekat, kde a kdy se rozlije krev příště.

Podobné radikální řešení si přeje také stále více a více Čechů. Nelíbí se jim, že i v Česku jsou mešity, kde se hlásá nenávist vůči nevěřícím. Češi si přejí, aby radikální muslimové byli okamžitě vystěhováni. Také by měl být okamžitě zpřísněn dohled nad místy, kde se schází mladí muslimové.

Češi připomínají, že Francie k těmto krokům právě přistupuje. Ale česká veřejnost si přeje, aby zdejší rozvědka začala islámské radikály mapovat už nyní. Nemá smysl čekat, až se něco stane. Takový je názor většiny Čechů.

A cítí to tak i muslimové žijící v Česku. Stydí se za to, že je reprezentuje někdo, kdo říká něco jiného na veřejnosti a něco jiného v mešitě.

Učitel Hatem Berrezouga přišel do Česka před deseti lety. Nyní bez obalu říká, že radikální islám je problém. "Dnešní terorismus má náboženství a je jím bohužel islám. A všechno, co se děje, se děje ve jménu nás všech muslimů," tvrdí Berrezouga s tím, že muslimové se nemohou dále cítit ukřivděni, ale že musí začít sami u sebe.

"Není čas na obhajoby, hledání výmluv či nesmyslná obviňování třetích stran, prostě tato forma islámu nemá místo v evropském prostředí, stejně jako v Evropě nemá místo blízkovýchodní mentalita, která je v mnohých aspektech nekompatibilní a nelze ji integrovat," píše ve svém blogu Berrezouga a dodává, že "každý muslim, který chce žít v Evropě, musí především prokázat loajalitu vůči evropským zemím". Kdo chce žít v Evropě, musí změnit přístup k islámu. Berrezouga rovněž českým muslimům vzkazuje, že je špatné, když je reprezentují pokrytci, jako jsou Abbás a Alrawi.

"Rovněž apeluji na islámské vedení, jak na Alrawiho, tak i na virtuálního šéfa muslimů Abbase, odejděte v klidu a v míru. Váš čas vypršel, nikdo Vám nevěří ani slovo a nejste hodni kohokoliv reprezentovat. Děláte muslimům víc škody, než si myslíte," uzavírá svůj blog učitel Hatem Berrezouga.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy