To, že se celebrity vyšperkují na 49. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech na nějaký večírek, neznamená, že se pak po lázeňské kolonádě budou procházet jako hadrníci. Venkovní outfit většinou neřeší nezávislí nebo i rádoby nezávislí umělci, ale určitý respekt k tomu, jak vypadat v lázeňském městě (nebrat si příklad z tamních převažujících obyvatel), by měla mít drtivá většina.

Přestože většina celebrit se snaží, aby i na tomto místě, kde se ve finále „vše důležité“ odehrává, vypadaly co k čemu, najdou se i výjimky. Letošním festivalovým propadákem, co se týče oblékání, bude zřejmě bývalá první dáma Dagmar Havlová (61), která šokovala už svým modelem na zahajovacím večírku.

Bohužel lepší to ani nebylo, když jsme ji potkali na procházce v centru města. Havlová zvolila sytě modré šaty, které bohužel zkombinovala se světle hnědým plédem a k tomu zvolila sandály, které zkracují nohy a celkově k outfitu vůbec nesedí.

Nejvíc nás zatím zaujal pár Jitka Čvančarová (36) a Petr Čadek. Že manželé nasáli festivalovou atmosféru na sto procent, to dokazují i jejich vycházkové modely.