Přítel Hany Gregorové Ondřej Koptík je zřejmě zamilovaný až po uši. A jde na to pěkně zhurta. Ještě není ani rozvedený a už by se chtěl zase ženit. Na dovolené požádal svou milou Hanku o ruku a svoji řeč četl z papíru. Hanka byla dojatá a samozřejmě řekla ANO.

Ještě aby ne, když jí Ondra nechal vyrobit prsten za 100 tisíc korun. Jenže všechny zarazilo, proč měl u žádosti v ruce papír? Neví snad, co k ní cítí, nebo byl natolik nervózní, že si celou řeč pěkně sepsal? Jeho vyznání bylo totiž pořádně dlouhé, a tak její mladíček nechtěl na nic zapomenout. Na řeč upozornil portál Blesk.cz.

„Hanko, chtěl bych ti poděkovat za vše, co jsi pro mě udělala. Nebylo toho málo, což oba víme. Musím ti říct, jaká jsi báječná, skvělá a dokonalá. Vždy u mě budeš na prvním místě a chystám se tě nosit na rukou, co mi budou síly stačit. Chci po tvém boku zestárnout. Chci ti být oporou v těžkých chvílích, být ti mužem, kterého jsi ze mě udělala. Být tvým partnerem. Nikdo se ti nemůže rovnat. Ženu, jako jsi ty, nelze potkat každý den a já ti mohu jen skromně nabídnout sebe, věrnost a své srdce na dlani. Ty víš, že chci jen tebe i bez cirkusu kolem a i bez majetku, i jako chudou. Pořád ses mě ptala, proč si tě chci vzít. Jestli kvůli papíru nebo kvůli zviditelnění či snad majetku. Je to jen proto, že tě miluji, a protože to tak cítím. Chci si tě vzít, protože je to tak správné, lásko. Pojďme spolu prolomit ty ledy. Vezmeš si mě?“

A tak se zřejmě můžeme těšit na další veselku v rodině Gregorů. Jen by se měl Ondra stihnout do té doby rozvést. Bigamie se totiž v Česku netoleruje.