Pokud cítíte, že byste čas od času potřebovali podpořit a okořenit váš intimní život, zapomeňte na lživé reklamy a nesmyslné preparáty…

Nechte se inspirovat tím, co je našemu tělu nejpřirozenější – přírodními produkty!

Vybrali jsme pro vás 7 nejsilnějších přírodních afrodiziak, která ve vás probudí vaši spící erotickou energii!

1) Rajské jablko

Ne nadarmo se mu přezdívá „jablíčko lásky“. V kombinaci s nasekanou bazalkou je doslova životabudičem a sexuálním stimulantem pro ženy! Ne nadarmo si vášnivé Italky tuto kombinaci pravidelně dopřávají.

2) Celer

Tahle kořenová zelenina by měla být prvním jídlem, na které si vzpomenete, když se řekne SEX. Obsahuje velké množství hormonu androsteronu, který se bez zápachu vylučuje mužským pocením, čímž nenápadně podlamuje kolena každé ženě. Ne náhodou vařila celerovou polévku s oblibou i sama madam de Pompadour svému králi Ludvíku XV., a to k oboustranné spokojenosti.

3) Česnek

Tohle afrodiziakum se hodí pouze pro párové povzbuzení sexuálních vášní. Allicin, který je v něm ve značné míře obsažen, zvyšuje tok krve v pohlavních orgánech. Pokud však nechcete riskovat zápach z úst, můžete ho klidně nahradit méně aromaticky agresivním, ale stejně účinným křenem.

4) Datle a fíky

Tyto plody lásky používají již po staletí jako afrodiziakum arabské ženy. Rozetřené je přidávají mužům do prvního šálku kávy. Muži ženám naopak s oblibou nabízejí pecky z datlí. Fíky zas obsahují množství rozmanitých aminokyselin, které ve své kombinaci zvyšují libido a znásobují sexuální výdrž.

5) Avokádo

Mnozí z vás možná netuší, že avokádu se přezdívá „strom varlat“. Zdánlivá podobnost mezi tímto plodem a mužskou částí těla by se našla. Vitamin B6, který avokáda obsahují, zvyšuje produkci mužských hormonů.

6) Ústřice

Před nocí plnou vášně by si muži měli dopřát tuto delikatesu. Ústřice obsahují hodně zinku, který podporuje produkci spermatu a testosteronu, a také dopaminu, hormonu, který je znám svými pozitivními účinky na libido. Svým tvarem a kluzkým povrchem připomínají navíc ústřice ženskou vaginu, čímž probouzejí mužskou fantazii. Nezapomenutelná noc je tak jen přirozeným důsledkem…

7) Zázvor

Pokud chcete nenápadně, ale účinně podpořit své libido, vyzkoušejte rozmačkaný zázvor s cukrem a citronem nebo kandovanou variantu. Nejen že vám provoní dech, ale rozjitří i vaše smysly.