Mariah Carey nedávno ohlásila rozchod s australským milionářem Jamesem Packerem. James jí údajně nebyl dostatečnou oporou, protože měl sám se sebou co dělat, a tak mu Mimi vrátila diamantový zásnubní prsten a dala mu vale. Již při rozchodu se spekulovalo, že má poněkud blízký vztah s Bryanem Tanakou, svým tanečníkem. Světe, div se, drby se potvrdily a páreček se svojí neskonalou láskou vyšel ven.

Po tom, co svět obletěly jejich žhavé fotky z pláže, kde spolu vesele dovádějí ve vlnách, se nyní objevili ruku v ruce na premiéře jejího seriálu Mariah´s World. A Tanaka se rozhodl nemlčet. „Vždycky jsem pro ni měl slabost! Tolik ji miluji!“ prozradil včera reportérům z Eonline. A dodal, že jsou s Mariah velcí přátelé již dlouho. Prý v něm viděla vždycky něco víc a on ji vždycky obdivoval.

Tak už to prostě bývá u několikrát rozvedených zpěvaček, kterým táhne na padesátku, že najdou štěstí s třicetiletým tanečníkem ze svého týmu. Mimi není první ani poslední, podobný úlet má za sebou i Madonna nebo Jennifer Lopez (47). Děvčata, když vás to na stará kolena baví takhle dovádět, my vám to přejeme. Jen si dejte pozor, abyste si u toho dovádění něco nezlomily, třeba krček v kyčli nebo vaše srdce.