Kdyby si žena neustále sahala mezi nohy, přišla by všem naprosto bláznivá a odporná. Muži si ovšem své nádobíčko kontrolují pravidelně a vůbec se za to nestydí. Sáhnout si na koule je pro ně tak přirozené, že to klidně udělají u jídla, před návštěvou nebo v MHD. My jsme se na tento ryze pánský zvyk zaměřili a zjistili jsme, proč si muži mezi nohy s oblibou sahají. Tohle je jejich 5 nejčastějších důvodů.

1. SVĚDĚNÍ

Čas od času je potřeba si rozkrok pořádně podrbat a provětrat. Mužské intimní partie v trenkách opravdu svědí, a tak je potřeba je pravidelně urovnávat a drbat. Je to rozhodně nejčastější důvod pro nechutné chování. Můžeme si jen domýšlet, jestli si po této proceduře umývají ruce.

2. ZVYK

Dost často nemají muži ke svému pravidelnému rituálu žádné vysvětlení. Je to prostě zvyk! Nebo zlozvyk? To nechám na vašem posouzení. Každopádně asi byste stěží hledala chlapa, který si tam jednou za den nesáhne jen tak.

3. ŠPATNÁ POLOHA

Pravidelně se nádobíčko ve volných trenkách rozhodí, a tak je potřeba ho urovnat, ať jste, kde jste. Muži si tedy několikrát za den dají svého boha na pravou a pak zase na levou stranu. Tímto otáčením zaberou dost času, a tak se nedivme, že je vidíme neustále s rukou v kalhotách.

4. KONTROLA

Kontrola je důležitá! Co kdyby nám naše nádobíčko náhodou záhadně zmizelo! Proto je důležité ho pravidelně pozorovat a kontrolovat. Muži tedy do kalhot sahají naprosto přirozeně a není přece nic zvláštního na tom, si znak svého mužství hezky zkontrolovat.

5. NERVOZITA

Co s rukama, když jste nervózní? Sáhnout si do rozkroku se úplně nabízí a ruce se tím alespoň na chvilku zaměstnají. Pokud tedy vidíte muže s rukou v rozkroku, může to být signál, že právě prožívá těžké chvíle plné stresu a očekávání.

Pokud víte o dalších důvodech, proč si muži sahají do rozkroku, budeme rádi, když se s námi o moudra podělíte v komentářích.