Angela ze středoamerické Guatemaly si vybral šestičlenný gang čistě náhodou, když šel domů ze školy. Přepadli ho, vnutili mu zbraň a postavili ho pro své pobavení před hrozné rozhodnutí. Buď zabije řidiče autobusu, nebo sám zemře. Školák nechtěl vraždit, navíc i jeho otec je řidičem autobusu. Rozhodl se pro druhou možnost. Neznámému muži daroval život a obětoval pro něho ten svůj.

Opět dostal na výběr. Buď se nechá rozsekat mačetami, nebo ho shodí z mostu. Vybral druhou variantu a odvezli ho k mostu Incienso, což je jeden z nejdelších mostů ve Střední Americe. Z mostu, výšky 135 metrů, ho bez slitování shodili.

Stal se ale zázrak, Angel pád přežil. Po třech dnech pátrání ho záchranáři spolu s jeho otcem našli v hustém křoví pod mostem. Okamžitě ho odvezli do nemocnice, kde 15 dnů bojoval o život. Dvanáctiletý chlapec svůj boj bohužel prohrál. Podle lékařů by měl šanci na přežití, kdyby ho do nemocnice přivezli dřív a ne až po 72 hodinách.

Podle místního aktivisty za lidská práva Edgara Guerra je čím dál častější, že tamní latinskoamerické gangy si pro svoji špinavou práci jako prostředníky vybírají děti, a to z důvodu, že kdyby byli členové gangu chyceni, v tom případě by totiž oni sami nebyli za vraždy souzeni.