Miranda je přitom zvyklá na jinou úroveň. Její bývalý Orlando Bloom, se kterým zplodili syna Flynna, je totiž zatraceně známý svým velkým mužstvím. Možná by měl Evan trochu více promyslet své hodnoty, nebo mu jeho kráska brzy uteče. Ta se k útěku však zatím nemá. „Můj přítel je velmi tradiční, takže prostě vyčkáváme,“ svěřila se The Times. A že čeká už pekelně dlouho!

Se Spiegelem se seznámili v roce 2014, kdy spolu seděli u jednoho stolu na večeři společnosti Luis Vuitton. Dokonce se prý abnormálně dlouho oťukávali a Miranda si vůbec nebyla jista, jestli má Evan zájem. Je ráda, že vztah bere dostatečně vážně, vzhledem k jejich věkovému rozdílu, a že je tak tradiční. „Jsem pyšná na to, co dokázal,“ dodává hrdě. Aby také ne, vytvoření aplikace Snapchat mu vyneslo jmění, o kterém se nikomu ani nesnilo. Kdo by na ty miliony nebyl pyšný, že?

Ovšem jak dlouho na něj Miranda bude ještě pyšná, než ji ten celibát přestane bavit? Evan by měl přestat čekat, až zahřmí, a raději svou vyvolenou pořádně požádat o ruku! Lepší a trpělivější holku už určitě nenajde!