Mia Nelson je taková kontroverzní postavička reality show Prostřeno. Jeden vlastně neví, co od ní čekat, a často si tahle potetovaná kráska protiřečí, a to v soutěži i po ní dokázala hned několikrát. Černovlasou Miu rozhodně jen tak nepřehlédnete. Opálená od hlavy až k patě s potetovaným tělem a výrazným make-upem.

Na Miu Nelson se kouká hezky až do doby, kdy otevře ústa. Když v Prostřenu nezvládla ani s pomocí svého kamaráda uvařit lautr nic, tak se nejdříve vymlouvala, že je to důsledek její velké nervozity. Přitom téměř všichni soutěžící byli přesvědčeni o tom, že má holka pěknou kocovinu z předešlého dne.

Několikrát se během svého vaření zhroutila a rozplakala s tím, že jí vadí, když na ni lidé koukají, a že nechce být všem na očích a doopravdy je úplně jiná, než vypadá. V tom případě nikdo ze soupeřů nechápal, proč se přihlásila do takové show a z jakého důvodu se chová tak, jak se chová.

Když přestala hysterčit, tak opět tvrdila, že se tímto způsobem bude prezentovat i nadále a nemá se za co stydět. Ještě dlouho po skončení Prostřena slibovala, že se přestěhuje do Prahy a udělá pořádnou show. Jenomže momentální situace je taková, že po Mii Nelson není ani vidu, ani slechu a málokdo si na ni vzpomene.

Ještě před pár lety to byla malá holčička, která absolutně postrádala jakýkoliv vkus. Poté se začala pomalu měnit v krásnou černovlasou slečnu, která to mohla alespoň ve fotomodelingu někam dotáhnout.

To by nesměla být ale Mia, aby to zase nějak nepřehnala. Začala se velmi výrazně líčit, tetovat a pořídila si obří silikony. A co říkáte na tuhle kočku vy? V jaké době se vám líbila nejvíce?