Módní blogerka Pavlína Jágrová dokončila úspěšně vysokoškolské vzdělání a na internetu se pochlubila diplomem s titulem Ing.

Jak jistě víte, Pavlína je neteří mluvčího hokejové rodiny a českého miláčka, o kterém se nesmí napsat špatné slůvko, pokud nechcete čelit hněvu celého národa, Jaromíra Jágra (42). Přesto, že je Pavlína nádherná mladá žena, která má talent a cit pro módu, nemá to se svým příjmením ani trochu lehké.

Její Facebook i blog jsou plné přechytralých Čecháčků, kteří Pavlíně připomínají, že bez svého příjmení by nebyla nic jiného než řadová holka (s tímhle vzhledem to jako vážně… ehm, asi ne, že). Blog šikovné neteře Jaromíra, Pavlíny, má návštěvnost kolem osmi tisíc uživatelů denně a mladá milovnice módy si ho celý vybudovala sama.

Po boku svého strýce se ukázala poprvé na společné fotografii, když spolu byli na dovolené v Americe. Spekulace o tom, že se jedná o Jágrovu novou přítelkyni, na sebe nenechaly dlouho čekat. Hokejista ale vše uvedl na pravou míru a Pavlína od té doby musí čelit nepřejícím komentářům, které jsou pro našince tak typické.

Nabízí se proto otázka, zda Pavlína zůstane po ukončení studia v České republice a bude se jí chtít všem neustále vysvětlovat, že si buduje vlastní kariéru a za příjmení Jágrová prostě nemůže, nebo odjede za moře a zkusí svoje štěstí tam.

No, nechme se překvapit. Pavlíně každopádně gratulujeme a přejeme hodně štěstí a pevné nervy, ať už se rozhodne jakkoliv.