Eva se dlouhou dobu chlubila dlouhou hřívou, ale to je minulostí. Dnes je z ní brunetka a vypadá snad ještě lépe než jako blondýna. Soustřeďuje se hlavně na svou rodinu a radši by prý měla doma obyčejného chlapa než slavného sportovce.

„Nechci, aby to vyznělo nevděčně, ale já vlastně slavného chlapa nikdy mít nechtěla. Mám ráda takový ten svůj domácí klid,“ řekla Eva pro Magazín DNES s tím, že její manžel je stejného ražení. Oba si nejraději užívají rodinného krbu a posezení s přáteli na zahradě.

Středobodem jejich světa je nyní roční syn Tonda, který je prý zlaté dítě. „Já jako dítě hrozně zlobil, pořád jsem se vztekal. Tonda je úplný opak,“ říká nadšeně Lukáš. A klid nezdědil malý Tonda ani po mámě. „Kdepak, mně jako dítěti museli dávat tlumicí kapky!“ přiznává Eva.

Manželé se rozšíření rodiny nebrání a nechtějí, aby Tonda zůstal jedináčkem. „Necháváme tomu volný průběh, ale dalšímu dítěti se nebráníme. Jenom se bojím, aby to nebyl divočák," říká Lukáš s tím, že si umí představit mít okolo sebe hromadu dětí. „Tolik zase ne,“ krotí ho Eva.

Na fotky šťastné rodiny se můžete podívat v galerii.