Jsou to tři měsíce, co vás eXtra.cz informovalo o tom, jaké šance má vztah České Miss 2013 Gabriely Kratochvílové (23) a jejího přítele Filipa Laška. Pár se dlouho bránil nařčení, že by jej měla popularita missky zničit. Jenže ouha. Teď nastala chvíle, kdy se mezi partnery strhla veliká hádka.

Kratochvílová je pracovně v Karlových Varech, kde se z povinnosti musí zúčastnit všelijakých večírků, kam jí agentura přikázala jít. S sebou si misska vzala i přítele a to neměla dělat. Náš karlovarský zvěd, kterému neunikne nic, co se na filmovém festivalu šustne, protože má na rozdíl od některých rádoby celebrit přístup všude, nás informoval o tom, co se mezi Kratochvílovou a Laškem odehrálo. „Ráno v pět hodin se mezi nimi před hotelem Thermal strhla brutální hádka. Oba na sebe křičeli tak, že to muselo být slyšet všude. Celý večer se totiž nemohli najít a venku to vypuklo,“ řekl nám náš zdroj.

Přesně podle našich předpovědí se plní realita, s jakou čerstvě zamilovaný pár (byli spolu po zvolení Gábiny čtyři měsíce) nepočítal. Kratochvílová musí plnit příkazy agentury, pohybovat se mezi vlivnými osobnostmi ve Varech a na všechny se usmívat, což se jejímu příteli zřejmě nelíbí. Uvidíme, jak se naše proroctví (máme vždycky pravdu) bude vyvíjet dál.