Všichni si určitě vzpomínáte na soutěžící Kateřinu Šuriakovou z první řady drsné reality show Robinsonův ostrov. Kačka byla takový benjamínek, který si spíš hleděl svého, než aby se pouštěla zbytečně do nějakých hádek.

I když měla odhodlání to dotáhnout opravdu daleko, tak ji zradilo zdraví a soutěž musela opustit. Špatné hygienické podmínky, nedostatek jídla a zima, to pohledné blondýnce zlomilo „vaz“. Dostala silný zánět močových cest, a aby toho nebylo málo, tak menstruovala skoro měsíc vkuse.

Katka byla velký bojovník a snažila se všechny nepříjemnosti vydržet. Nakonec ale uznala, že zdraví je přednější než peníze, a ze soutěže odstoupila. Sice svůj odchod z Robinsonova ostrova oplakala, ale později uznala, že nebylo jiné východisko.

Když se vrátila do reality, tak nabrala pár kilo, ale to vůbec nevadí. Katka je ten typ, kterému pár kilo navíc sluší. Navíc se může pochlubit opravdu bujným poprsím, které nejde přehlédnout. Kačka ráda vystavuje na odiv svoje dvě zbraně na sociálních sítích a fanoušci se můžou zbláznit.

A co vy? Líbí se vám Katka krev a mlíko, nebo jste měli radši tu hubenou z Robinsonova ostrova?