Internetový fenomén, bloggerka eXtra.cz a česká Barbie Dominika Myslivcová si zase pro své fanoušky připravila jeden extrabuřt, který jen tak něco netrumfne. Poté, co se již k situaci ohledně Ukrajiny, Krymu, Majdanu, Ruska a Putina vyjádřil snad úplně každý, a to jak doma u večeře, tak v hospodě, případně v médiích, přichází se svým posledním slovem právě naše zářivá blonďatá kometa.

Dominika se dala pro umělecké účely dohromady s Thomasem Seanem Kneblem, což je mladík, který proslul svým hlasem kastráta a tím, že měl v klipu jako hostující hvězdu Tomia Okamuru. Tentokrát se však rozhodl pro dojemnou píseň v ruštině o tom, jak měl kdysi bratříčka a toho už nemá, ale na druhou stranu má teď lásku. A tu v klipu sugestivně nehraje nikdo jiný než právě růžovoučká ikona všech skromných mladých dívek – Dominika.

Aby toho nebylo málo, ke konci celého moc pěkného videíčka vedle Knebla začne rusky hovořit i samotná slečna Myslivcová, která Thomasovi v řeči našich rudých bratří řekne, že jej opravdu miluje. Že by Putinův nesporný světový vliv zasáhl i naši kolegyni, která jinak patří mezi přední české intelektuálky? Situaci budeme se zájmem i nadále monitorovat!