Dříve bojoval v kleci jako profesionální sportovec, zápasník MMA Amokrane Sabet. Díky této činnosti získal skvělou postavu a jeho tělo působilo jako nezničitelné. Jenže pak mu přepnulo v hlavě a začal se chovat jako zvíře. S oblibou vyhrožoval sousedům smrtí, neplatil v restauracích a mlátil civilisty.

Bylo na něj podáno obrovské množství trestních oznámení. Třeba i proto, že chodil po ulici a ptal se mužů, zda jim nepůjčí své přítelkyně. Každé oznámení, které mu úředníci donesli, ještě před nimi roztrhal na sto kusů.

Policie už jednoduše nemohla zvolit jiné řešení, než si to s ním vyříkat osobně. Když si pro něho přišli, tak vyšel s nožem v ruce a odmítl se vzdát. Policisté nejprve vypálili pár ran do vzduchu jako varování, ale to zápasníka jen ještě více vyprovokovalo.

Pak následovaly již ostré rány do namakaného těla bojovníka. Ten ještě s mnoha zásahy dokázal nožem pobodat jednoho z policistů tak, že na svá zranění nakonec zemřel. Policisté ho tudíž museli také připravit o život. Ten by se prostě nikdy nevzdal.