O víkendu hodila Míša Ochotská na Facebook fotku, která přesně vystihuje její současnou pohodovou náladu.

Vyvalila prsa u bazénku, stará se o maličkého Andrease a má se velmi dobře. To, že jejímu partnerovi se nedaří a sportovní novináři zapomněli, kdy Rosol naposledy něco většího vyhrál, Míšu absolutně netrápí.

Lukáš Rosol (29) sice na velký sportovní úspěch čeká, ale peníze se hrnou dál. Vždy přijede na turnaj, proleze 1. a občas i 2. kolem, shrábne odměnu a jede domů.

Ochotská tak může být naprosto spokojená. Rosol není absolutní nýmand, takže peníze z turnaje dovalí. Zároveň nikdy nepostoupí do bojů, ve kterých jde i o slávu, takže je brzo doma a může Míše masírovat záda a skákat kolem miminka.

Naposledy se Rosol pakoval ve 3. kole na French Open. Podlehl tam 0:3 na sety nějakému hráči z Ruska, jehož jméno nikdo nezná (ale někde na Googlu se to dohledat dá).

Novinové titulky sice hlásaly, že Rosol shořel jako papír a že už dlouho neprolezl přes třetí kolo, ale novináři už pozapomněli dodat, že domů z Paříže veze 1,8 milionu korun. Takže Lukáši, Míša má pravdu. Za necelé dvě mega bychom také snesli, kdyby o nás psali, že jsme totální marňáci.