Do svého pořadu si ji pozval novinář z Blesku Thomas Kruchina a tam se peroxidová blondýnka rozpovídala nejen o svém sexuálním životě a praktikách, ale dokonce nechala nahlédnout do ložnice bývalého fotbalisty. Ten ale jakékoliv spojení s touto paní, která randila i s exVyVoleným Thomasem Castello, odmítá. Dokonce ji chce za pomluvy hnát k soudu.

A co tak hrozného tahle nestydatá blondýna řekla?

„Má ho velkého a je opravdu šikovný. Moje krevní skupina, vyhovovali jsme si. A to já se nebráním ničemu, jakýmkoliv praktikám,“ rozpovídala se Silvie, která se chvílemi o něm bála mluvit, protože jí měla Tomášova ex Vlaďka Erbová vyhrožovat.

„Dokonce chtěla za mnou přijet k plastickému chirurgovi, kde mi dělali prsa. Vyhrožovala mi a byla i dost sprostá,“ dodala, ale nakonec neváhala o Tomášovi mluvit dál, a dokonce by si prý sportovce dokázala představit po svém boku.

Jenže to asi přestřelila, protože Řepka na to má jiný pohled. Nejenže s ní neměl mít žádný intimní vztah, ale pornohvězdu považuje za zlatokopku, která se chce jen přiživit na jejich slávě, a už to vše předává k právníkům.

„Nejdříve jsem se domníval, že mlčení bude nejlepší způsob, jak lži o mé osobě přejít se vztyčenou hlavou, ale po dnešních zprávách již mlčet nebudu. Ani moji právníci. Slečna Řeháková byla několikrát upozorněna, aby si dávala pozor na to, jaké lživé nebo zavádějící informace pouští na veřejnost, nicméně komu není rady, tomu není pomoci. Dnešní video, kde se rozpovídala o velmi intimních věcech spojených údajně s mojí osobou, už přeteklo veškerou mou trpělivost se zlatokopkami, které se chtějí jen přiživit na slávě druhých,“ rozčílil se cholerický fotbalista a nebral si servítky.

„Dnešním dnem všechna vyjádření slečny Řehákové předávám právnímu zástupci a budu se hájit soudně,“ dodal, že už se k té paní nebude dál vyjadřovat a bude proti ní bojovat touto cestou.

Jak to všechno bylo, jestli opravdu mezi nimi nikdy nic neproběhlo, vědí jen oni dva. Ale vypadá to, že s v českém šoubyznysu schyluje k pořádné válce. A my vás samozřejmě o všem budeme informovat.