Michal Hrdlička na Nově končí. Vedení televize už nechce dále řešit jeho opilecké skandály.

Navíc podle informací eXtra.cz se proti Hrdličkovi postavili diváci. Když se Hrdlička rozešel s Luckou Borhyovou (38), tak si začali stěžovat, že jim je moderátor krajně nesympatický.

„Mohu potvrdit, že jsme se z interních důvodů rozhodli ukončit spolupráci s Michalem Hrdličkou. Moderování Sportovní novin se budou věnovat stávající moderátoři,“ uvedla pro eXtra.cz mluvčí TV Nova Alžběta Cimová.

V posledních dnech bylo znát, že diváci Hrdličku odmítají. Působil na ně arogantním dojmem. Diváci TV Nova milují Lucku Borhyovou a nelíbilo se jim, jakým způsobem s ní Hrdlička zamával.

Vedení televize také muselo řešit Hrdličkovo chování mimo redakci. Naposledy se Michal Hrdlička opil ve Varech, sápal se na dívky a močil na ulici. To se vedení komerční televize vůbec nelíbilo. Vadilo jim, že jejich hvězda se v soukromí prezentuje jako opilé nesvéprávné individuum.

Hrdličkův odchod z Novy velmi zasáhl Innu Puhajkovou (30) a Petra Suchoně. Oni dva patřili k lidem, kteří Hrdličku měli rádi a přátelili se s ním.

Zbytek sportovní redakce ale slaví. Podle informací webu eXtra.cz se další sporťáci radují, že Hrdla opouští palubu. Kolegům z Novy vadilo, že v práci se rozhodně nepředře, přitom má nadstandardní plat.