Zac se změnil k nepoznání po tom, co se rozhodl udělat něco se svým tělem. Spolužáci se mu smáli, že je hubený, a on měl kvůli tomu malé sebevědomí. Teď jim všem vytřel zrak. Hloupým spolužákům ukázal, že není žádné béčko a nic není napořád.

Začal cvičit každý den a tvrdě na sobě dřel. Řekl si, že to dokáže a bude ten nejlepší. V hlavě měl také pomstu, která ho hnala dál. Rýsoval se z něj sebevědomý mladý muž, a jak se měnilo jeho tělo, měnila se i jeho psychika. Už to nebyl mladý naivní chlapec v depresi, ale pořádný chlap.

Když už byl se svým tělem spokojený, začal postovat svoje fotky na Facebook. A rychle si tím získal mnoho fanoušků. Nakonec se mu splnil i jeho životní sen, díky svému odhodlání se setkal se svým idolem Arnoldem Schwarzeneggerem.

„Teď jsem opravdu šťastný, Arnold byl skvělý. Řekl mi, že vypadám dobře a mám hezky vypracované svaly. Lidé se mi dřív posmívali a teď mě chválí sám Terminátor. Moc to pro mě znamená,“ řekl Zac.

Díky svému tělu získal mnoho zakázek na práci a stal se modelem. Nyní natáčí spoustu reklam a vydělává pořádný balík peněz. A o tom se mu nikdy ani nesnilo. Spolužáci teď na něj koukají s otevřenou pusou.