Čutálista Tomáš Řepka (41) musí mlátit hlavou do zdi. Jeho milovaná žena Vlaďka Erbová (34), kvůli které opustil rodinu, se s milencem Michalem Gulašim (29) vídá už od dubna. Vzala ho místo manžela s sebou na dětskou onkologii, aby podpořili nemocné děti. To je samozřejmě od nich šlechetné, ale co se dělo, co odjeli z nemocnice?

Samozřejmě že určitě jela spořádaně za rodinou do vily v Černošicích, na jiného muže by se Vlaďka nikdy nepodívala. To je snad i zlatě vyryté v bibli. Movitý hokejista je zajisté jen kamarád a rozhodně nemůže za bouřlivý rozvod známého páru. To by byl hřích na to jen pomyslet.

Bohužel ale realita má být jiná. Vlaďka přes nemocné děti ulovila hokejku, na kterého si brousila zuby kdejaká modelka. Třeba i Aneta Vignerová (27). Ale maminka dvou dětí má asi obrovské kouzlo pro sportovce, jak si jinak vysvětlit, že oba manželé byli profesionálními hráči hokeje a fotbalu. To už musí mít mostecká rodačka naučená zpaměti pravidla obou sportů.

Ale tohle pro Tomáše bylo trošku postavení mimo hru a pro Vlaďku s Michalem zakázané uvolnění. Jak nakonec tenhle milostný trojúhelník dopadne, je ve hvězdách, ale už teď je jasné, že hokejka u Vlaďky doslova zaskóroval.