Modelka Taťána Kuchařová (28) se netají tím, že tanec miluje. Poznat to bylo hlavně ve StarDance, kam se protancovala až do samého finále a od vítězství ji dělil jen kousíček. Jenže ona na pohyb nezanevřela a chtěla pokračovat dál, až skončila v Národním divadle.

Jenže kupodivu v tom tanec nehrál hlavní roli. Šlo o natočení reklamního spotu na kosmetiku, které je tváří už několik let. Na pódium se postavila i s malými baletkami, kterým záviděla jejich lehkost při tanci.

„Pro mě byl zážitek natáčet právě v prostorách Národního divadla. Pokaždé, když jsem na takových místech pracovně či soukromě, cítím silný pocit hrdosti na naše kulturní bohatství. Bylo to to nejlepší a nejdůstojnější místo pro natáčení nové kampaně k 50. výročí značky Dermacol, které jsem tváří již řadu let," komentovala nabitý natáčecí den Taťána Kuchařová.

Ta si střihla jednu z hlavních rolí vedle další modelky Ivy Kubelkové (38) a oběma to vážně seklo. U hnědovlásky by jen málokdo tipoval, že už má dvě děti a táhne jí na čtyřicet.