Ještě že se tu zprávu české teenagerky nedozvěděly dřív, protože to by letos jeli jejich rodiče autokarem do Chorvatska sami.

Podle oficiálně nepotvrzených informací eXtra.cz pobývá v Praze herec Taylor Lautner (22), který sice oplývá podobným hereckým talentem jako hokejisté v Babovřeskách, ale co se v imbecilní sérii o upírech proháněl po lese tu coby šlachovitý sok vyblitého Roberta Pattinsona a tu jako vlkodlak, který to myslí dobře, stal se celosvětovým erotickým snem všech děvčátek od osmi do patnácti let.

Ta česká teď mají ještě několik hodin na to, aby se jim splnila ta nejtajnější intimní představa o tom, jak krásný vlkodlak z USA vtrhává do jejich pokojíčku a bez ptaní si bere, co chce.

Informaci o hercově pobytu potvrdily redakci relevantní zdroje blízké hotelu, kde herec pobývá s podmínkou, že neuvedeme přesné místo na Praze 1, kde hezoun nocuje, ani důvod několikadenního pobytu, který má být v případě odhalení označen jako soukromý.

Děvčata, kterým to nedá a vydají se fanaticky do ulic centra, doufaje, že si je fitkonazdárek s tesáky najde a kousne a odnese do amerického lesa, kde se budou milovat, by si měla hodně pospíšit. Herec by měl podle našich informací dnes strávit v Praze poslední noc, respektive před rozbřeskem opouští ČR, protože kdyby jel až ráno, tak by coby vlkodlak měl veliké potíže, pokud tomu nerozumíte, zeptejte se doma dcerky, ona vám to vysvětlí, pokud ještě neutekla s narychlo sbaleným čemodanem vstříc nesmrtelnosti, netuše, že podle posledních spekulací amerického tisku je herec možná spíše na puberťáky než na puberťačky.