Ta nedávno vystoupila za mimořádných bezpečnostních opatření v klubu SaSaZu, kde ji ve VIP zóně doprovázeli dva bodyguardi, zřejmě proto, že čelí výhrůžkám Carla Coxe, Petra Salavy a dalších diskžokejů, kterým se nemůže líbit, jak nekompromisně stoupá.

Z kuloárů dvou na sobě nezávislých pražských diskoték se dokonce ozval drb ze světa, že kvůli Pomeje zvažuje v předtuše ostudy okamžitý konec kariéry sám Chris Sadler, DJ legenda legend, která se ale s Andreou nemůže srovnávat, ostatně podívejte se.

Zatímco posměváčkové si mysleli, že Pomeje je jen uměle vytvořená pouštěčka cédéček, co jí pomáhají kamarádi a manžel Jiří, známý to producent, realita je zcela jiná. Nejen Top Star magazín, ale už i zpravodajství Primy prostřednictvím VIP zpráv v reportáži Miroslavy Roubíkové potvrdilo, že Pomeje bere za vystoupení desítky tisíc, což reálně znamená, že je aktuálně nejlépe placenou dýdžejkou tuzemské houseové klubové scény, neb podobné podmínky tu zdaleka nikdo nemá, a co teprve, až Andy poprvé zahraje v létě za milion marek na Ibize?

Informaci, která letí světovou klubovou scénou jako uragán, přinesly první VIP zprávy, pak Top Star a nakonec ji potvrdil i respektovaný portál iPrima.style a všichni pochybovači sklapli. Po DJ Lucce, manželce Michala Dvořáka, tu tak máme další krásnou dýdžejku, ale tahle je úplně jinde než všechny i všichni ostatní v oboru a Jirka Pomeje (50) tak konečně nemusí pracovat.