Pro diváky šok, pro TV Nova návrat roku, pro Primu naprostá katastrofa!

Leoš Mareš se podle všeho vrátí na jaře na Novu, aby znovu moderoval Hlas ČeskoSlovenska! Nepřímo to potvrdil v telefonickém rozhovoru s naší redakcí, při kterém se podřekl, že je s Novou skutečně v kontaktu. Vzhledem k tomu, že ta reagovala stejně tajemně, je jasno. Jen se to nesmí říkat nahlas.

Mareš se o celé věci vůbec nechtěl bavit, ale když se od nás dozvěděl, že na Nově, kde externě pracuje náš šéfredaktor, se ta informace objevila fixou napsaná na zdi na záchodě, a navíc jsme mu sdělili, že víme o dvou tajných schůzkách moderátora se dvěma lidmi z managementu televize, rozhodl se nezapírat.

Potvrdit informaci nemůže, takže zvolil klasiku: „Jednání stále probíhají.“ Reakce Novy také odpovídá tomu, že na Primě mají problém. Šéf komunikace televize Josef Koukolíček nám totiž v reakci na Marešovo doznání zaslal SMS zprávu s tím, že televize Nova nebude tuto věc zatím v žádném případě komentovat, což znamená jediné – už je ruka v rukávě!

Informaci navíc následně potvrdila Prima FTV. „O těchto krocích víme, Leoš nás o plánovaném angažmá korektně a v předstihu informoval. I nadále s ním počítáme v dalších projektech televize Prima,“ sdělil nám Roman Mrázek, programový ředitel Prima FTV.

Takže máme jasno: Hlas ČeskoSlovenska na Nově bude na jaře moderovat Leoš, pravděpodobně s Tinou. Co se jí týče, chystáme samostatný text. A Prima, pokud přistoupí na vábení TV JOJ a nasadí proti Hlasu další X Factor, musí začít okamžitě shánět moderátora, o kterém si ještě dnes ráno myslela, že ho má.

Připravujeme další materiály!

aktualizováno 11:40