Příběh nebohé Džambulinky (47) směřuje k další a zřejmě poslední uhříněveské kapitole jejího života.

Podle informací eXtra.cz veze právě momentální ředitel Ivety Josef Rychtář (55) svou milovanou násosku zpět do její slavné vily, kde se bude Džambulka léčit. Zřejmě stejně jako doposud, tedy nechlastám, dokud Pepa neusne a já si nevyrazím v pět ráno bušit na vietnamskou večerku za rohem, kde mi dají flašku „Jégra“ na futro.

Páreček právě obědvá v mekáči na Proseku, odkud pokračuje do slavné vily, kde na Ivetu snad čeká ještě pár Rychtářem neobjevených skrýší lihovin.

Léčebně v Bohnicích se nepodařilo dosáhnout nucené hospitalizace Džambulinky a nás tak po skreči slavného blázince, kterému stačily tři dny s Bartošovou, aby hodil ručník do ringu, čeká další série pokusů Zdendy Macury (39) a jeho nového kumpána Martucciho (37) padlou zpěvačku zachraňovat ze spárů jejího otrokáře + několik rychlých převozů do různých nemocnic doprovázených bitkami Rychtář + syn vs. novináři, případně Macura, případně policie, případně Martucci, případně všichni najednou.

Kruh se tak uzavírá po měsíční anabázi, ve které Iveta prchala přes celou Evropu před Rychtářem a svým domovem, aby se nakonec po celonárodní ostudě a další nechutné kapitole konce svého života vrátila domů k Pepovi.

Gratulujeme a chystáme nekrolog.