Bývalá anorektička Eliška Bučková (25) podle všeho prochází rozchodem s Jakubem „Jackpotem“ Malinou, jedničkou pražské zlaté mládeže a princem, kterého zřejmě nedokáže dohnat před oltář.

Pro Bučkovou je konec vztahu velmi nepříjemný, protože pohádkové bohatství rodiny Malinových jí zajišťovalo mimořádně pohodlný život a na chleba si teď bude muset zřejmě zase vydělávat sama, samozřejmě za předpokladu, že chleba, respektive nějaké jídlo k životu potřebuje, o čemž se dlouhodobě spekuluje.

Přijít na to, že „Bůček“ je sólo, nebyl rozhodně rébus jako z Dobrodružství kriminalistiky. Modelka se zlatými třpytkami v očích, hyperdokonalým chrupem a dobrotivou povahou, lehce okořeněnou naivitou, se dva měsíce pohybuje ve společnosti sama.

Poslední oficiální výskyt Maliny datujeme na konec září, kdy svou lehkou modelku vyvezl do USA, neoficiálně jsme dvojici prokazatelně identifikovali před měsícem v klubu Infinity, kam ten den ale rozhodně chodit neměla: „Zhádali se jako psi, on jí něco vyčítal, ona dělala scény, oni ani nějak neskrývali, že dorazili zhádaní, v čemž hodlají pokračovat, bylo to až nepříjemné ostatním, které to uvádělo do rozpaků,“ řekla nám jiná modelka, která se v klubu nacházela také, a když viděla, co se děje, ani se ke své kamarádce nehlásila, aby nakonec za pár dnů byla ráda, že ji Bučková osudný večer ani nezaregistrovala.

Pokud pozorně čtete bulvár, nemohlo vám uniknout, že Bučková, kterou si majetnický Malina dost hlídal, najednou chodí do společnosti doprovázena podivnými čičmundy, viz zjevně bohatý, ale kolotočářsky oděný týpek na premiéře muzikálu Adams Family, či její manažer Petr, „kterého přišla doprovodit“ na Slavíky, což by Malina, být jejich vztah v normálu, nedopustil, leda by jejich vztah v normálu nebyl.

Ale tak ono je vše jistě v pořádku a Eliška nám Jakuba brzy vyvede do společnosti, aby nám sklaplo.