Už si zahrál s Tomášem Řepkou (42), krásnou zrzkou Vicou Kerekes a nově ho na obrazovkách vidíme po boku fanynky českého hokejového týmu Jitky Čvančarové (38). Ať hraje s kýmkoliv, nasadí svůj ledový pohled a v klidu si popíjí pivo.

Herec, který představuje milovníka piva Krále, se ve skutečnosti jmenuje Vladimír Černohorský, a po natáčení to vždycky vypadá, jako by se po něm slehla zem. Nemá Facebook, nekomunikuje s médii, necpe se na večírky a je téměř nedohledatelný. Samozřejmě jsme pro vás chtěli něco o Vladimírovi zjistit.

Nezbývalo nic jiného, než se obrátit na agenturu, která se zabývá propagací pivovaru. Z jejich odpovědi nám ale bylo jasné, proč je herec nedohledatelný. Projekt manažerka Jana Bartáková z Big Fish totiž rozhovor zařídit nemohla. „Důvodem je veliký ostych herce a neochota sdílet své soukromí,“ říká o Vladimírovi, který se jinak v reklamách tváří jako velký chlapák.

Ve skutečnosti je to tedy hodný, tichý muž. Nenechá se nalomit do ničeho, co nechce, a je to takový stydlín, že ho agentura raději kryje.