Mel Gibson hraje ve třetím pokračování akční komedie Expendables 3: Postradatelní největšího záporáka. Je to padouch nad padouchy, který byl však americkým hercem zahrán na výbornou. Ti, kteří z vás viděli již tento biják, nyní mohou zhlédnout utajené záběry z natáčení, a ti, kteří neviděli, si mohou udělat představu, co je v kinech čeká.

Gibson byl nadšený z představy, že si zahraje padoucha, který bude čelit Stalloneovi tváří v tvář, jako by šlo o finální konfrontaci Rambo versus Šílený Max. „Natáčení pro mě byla velká zábava,“ říká. „Jak často máte šanci si něco takového užít? Myslím, že velký půvab tohoto filmu je i v tom, že nikdo z nás se nebere moc vážně.“ Ano, samotní herci nebrali natáčení zcela vážně, v čemž kouzlo Expendables právě spočívá.

Sám Mel Gibson dodal, že pro tuto roli se dostal do nejlepší fyzické formy svého života. „Chtěl jsem si být jistý, že to nebude vypadat, jako když Sly mlátí starého tlusťocha.“ A dodává: „Takže jsem chodil do posilovny a pracoval na každém svalu ve svém těle, nejedl jsem sacharidy a vůbec jsem dělal, co jsem mohl. Moje scény tím sice nebyly o nic snadnější, ale měl jsem povinnost držet krok se zbytkem party.“

Gibson se prostě hodil do formy a vy nyní můžete zhlédnout americkou bitku těchto dvou legend! Ž