Když se Gabe narodil, jeho rodiče se ho zřekli. Nesmířili se s tím, že jejich syn nemá ruce ani nohy. Nevěděli, jak se o něj starat, a nechtěli mu obětovat celý život. Gabe totiž trpí Hanhartovým syndromem. Jenže měl obrovské štěstí. Dostal se do adoptivní rodiny, která ho přijala opravdu s láskou.

Jeho noví rodiče o něj pečovali jako o svého vlastního syna, obětovali mu úplně vše a milovali ho. Naučili ho vše, aby mohl normálně fungovat a žít. Jinak by byl jen upoután na lůžko. Gabe byl velmi učenlivý a dělal pokroky. Po čase začal žít jako normální lidé.

„Říkala jsem si pak, jak ho naučíme jíst a chodit a oblékat se. Ale zvládli jsme to a moc ho milujeme,“ svěřila se jeho adoptivní matka. I když si zpočátku moc nevěřili, dokázali doslova zázrak. Gabe se naučil chodit, jíst a starat se o sebe tak, aby nikoho nepotřeboval. Je absolutně samostatný.

Svou vášeň pro tanec objevil poprvé v 7. třídě, když si sám vymyslel choreografii na píseň Unfriend You. Zatancoval na ni na střední škole v talentové soutěži. Když slyšel bouřlivé ovace za svůj výkon, chtěl tancovat dál. Nepřemýšlel nad tím, že by ho mělo jeho postižení nějak omezovat. Měl motivaci a chtěl prostě tančit. Podívejte se na video, co všechno Gabe dokáže.