Když viděli diváci tuhle krásnou argentinskou moderátorku Alinu Moin v akci, nejspíš chvíli nevnímali, o čem mluví. Jejich pozornost totiž nechtěně odvedla úplně někam jinam. A chvíli o tom neměla ani tušení!

Alina diskutovala v přímém přenosu se svým kolegou o olympijských hrách v Riu a gestikulovala tak vehementně, že si omylem zavadila o šaty, které měla na sobě. Zvedla si lem a ukázala celému národu své spodní prádlo. Pánské publikum tak muselo jásat. Nikdo ji ale v té chvíli nevnímal. Všichni se dívali na to, co má pod šaty.

I přes to, že si toho sexy blondýnka posléze hned všimla a stáhla si své krátké šaty dolů, nikdo o její kalhotky tělové barvy nebyl ochuzen. Jediný, kdo si ničeho nevšiml, byl zřejmě její kolega, který diskutoval dál. Ona byla velmi profesionální a ani na okamžik na sobě nedala nic znát a pokračovala dál ve svém projevu.

Video se teď stalo hitem internetu a všichni si ho hojně sdílejí na sociálních sítích. Viděly ho už miliony lidí. Její kolega, který byl o celou situaci ochuzen, se tak na její odhalení mohl podívat na internetu.