Zdroj: youtube.com
I mistr tesař se utne. A dokonce i na mistrovství světa můžeme vidět hodně velké chyby. Podívejte se, co předvedl švýcarský gólman.

Švýcarský gólman Reto Berra má za sebou hodně špatný zápas. Kazach Roman Savčenko mu dal gól přes celé kluziště. A rozhodně to nebyla žádná parádní rána, ale jasné selhání švýcarského brankáře.

Puk viděl celou dobu a myslel si, že ho úplně v klidu schová do lapačky. Jenže puk zapadl k překvapení celého stadionu do sítě.

Utkání po 60 minutách skončilo 2:2. V prodloužení branka nepadla a na nájezdy byl úspěšnější tým Kazachstánu. Tahle prohra Švýcary hodně bolí a určitě nemusí viníka hledat složitě.