Rapper z Indianapolis Kasper Knight se vyzbrojil pistolí, mobilním telefonem a sedl si na zadní sedadlo auta. Nenapadlo ho nic inteligentnějšího, než si schválně prostřelit tvář a vše si natočit. Tuhle extrémní senzaci, jak sám řekl, chtěl udělat kvůli extrémnímu hudebnímu klipu.

Kasper sedí na zadním sedadle v autě a plive krev. Sám ale přiznal, že to ani moc nebolelo. Na stupnici bolesti od 1 do 10, to prý bylo číslo 4. Video zveřejnil 22. července a hned se stalo hitem internetu. Zhlédlo ho už několik milionů diváků.

V autě se ho hned po střelbě někdo ptá, jestli je zraněný. „Spolkl jsem kulku, sakra,“ říká rapper, který musel být hned po incidentu odvezen do nemocnice.

„Po střelbě jsem byl trochu dezorientovaný, zvonilo mi v uších a bolelo mě to. A nebyl jsem si jistý, jestli jsem nespolkl kulku,“ řekl. Kulka mu nicméně zničila jeden orgán.

Lidé se ale rozdělili na dva tábory. Někteří ho podporují a obdivují za to, co udělal, jiní si zase myslí, že je prostě blázen a prahne po slávě. Na sociální síti mu lidé nechávají ne moc lichotivé vzkazy. Málem se zastřelit kvůli videu by ale inteligentního člověka asi ani nenapadlo. Tak snad mu to za ten klip aspoň stálo. Podívejte se na video.